Valdis Bergs

Valdis

Valdis Bergs ir nodrošinājis juridisko atbalstu daudzos apjomīgos darījumos, uzņēmumu iegādē un apvienošanā. Konsultē aktīvu aizsardzības jautājumos. Pārstāvība tiesā.

Kļuvis par zvērinātu advokātu 2008. gadā. Bijis zvērinātu advokātu biroja partneris, pārstāvot gan Latvijas, gan ārvalstu klientus. Līdzdarbojies valsts un privāto kapitālsabiedrību reorganizācijas projektos. Sniedzis konsultācijas valsts un pašvaldību iestādēm publiskās–privātās partnerības jomā.

Karjeras pirmsākumos strādājis Iepirkumu uzraudzības birojā, gūstot plašu pieredzi valsts iepirkuma jautājumos un izstrādājot normatīvos aktus. Bijis jurists publiskā akciju sabiedrībā, strādājis pie starptautiskiem tirdzniecības darījumiem.

Runā latviešu, angļu un krievu valodā.

Pieredze
Valdis ir ilgstoši praktizējis kā zvērināts advokāts, uzkrājis pieredzi publisko iepirkumu jomā strādājot Iepirkumu uzraudzības birojā un strādājis par juristu starptautiskā komercsabiedrībā, kā arī vairākkārt ir nodrošinājis juridisko palīdzību gan Latvijas, gan ārvalstu klientiem dažādās tiesību jomās, tai skaitā, lielo uzņēmumu pārdošanas darījumos, darījumos ar nekustamajiem īpašumiem, publisko iepirkumu jautājumos un citās nozarēs.

Izglītība
-Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte, maģistra grāds tiesību zinātnē (2005. – 2006.)
-Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte, jurista kvalifikācija (2000. – 2005.)

Sazināties ar Valdi:
E-pasts: valdis.bergs@mpkv.lv
Skype: valdisbergs